نیک اجو

فروشگاه جامع مقاله پاورپونت پایان نامه

همکاری با سایت تبادل لینک

اطلاعیه فروشگاه

تماس با مدیریت : حسام بلیده : 09361269371

پاورپونت فصل سوم تجارت الکترونیک

پاورپونت فصل سوم  تجارت الکترونیک

پارو 21 اسلایدی

فصل سوم

خرده فروشی در تجارت الکترونیکی (محصولات و خدمات)

درس تجارت الکترونیک

 

بازار یابی اینترنتی و خورده فروشی الکترونیکی

 

—وب سایت آمازون به خوبی نشان میدهد چطور میتوان در محیط اینترنت بازاریابی کرد . در واقع آنچه که باعث رشد این قبیل تفکرات شده است افزایش چشم گیر حجم و درصد محصولات و خدمات مبادله شده در اینترنت است بر اساس گزارش وب سایت مارکت واچ تعداد فروشگاههای آنی در سال 2003 در آمریکا حدود 101 میلیون بوده که بر اساس پیشبینی های انجام شده باید به حدود 121 میلیون در سال 2007 برسد.
 
مروری بر خرده فروشی الکترونیکی
 
—خرده فروش در واقع همان واسطه فروش است که مبادلات بین تولید کنندگان و مصرف کنندگان را آسان میسازد. اکثر شرکت ها محصولات و خدمات خود را به صورت مستقیم به مصرف کنندگان میفروشند اما نمیتوانند خرده فروشی را نادیده بگیرند در دنیای فیزیکی خرده فروشی در فروشگاهها یا خروجی کارخانه ها انجام میشود با این وجود تولید کنندگان برای دستیابی به حجم وسیعی از مصرف کنندگان به خرده فروشان نیاز دارند.
—با افزایش مبادلات اینترنتی خرده فروشان نیز به این فکر افتادند تا حضوری فعال در این زمینه داشته باشند از این رو خرده فروشی در محیط اینترنت به تدریج شکل گسترده ای به خود گرفت به این نوع خرده فروشی . خرده فروشی الکترونیکی گفته میشود کسانی که به عمل خرده فروشی الکترونیکی اشتغال دارند خرده فروش الکترونیکی گفته میشوند.
—هدف خرده فروش الکترونیکی فروش محصولات و خدمات به افراد میباشد که در واقع همان فرآیند تجارت الکترونیکی بنگاه به مشتریB2c)) است اگر چه همیشه نمیتوان بین فرآیندهای بنگاه به مشتری و بنگاه به بنگاه B2B)) مرز محسوسی قائل شد.
 
افزایش حجم بازارهای B2c
 
—بیزینس ویک : با تشدید بحران اقتصادی در آمریکا میزان خرده فروشی لباس لوازم لوکس و جواهرآلات و محصولات الکترونیکی 15 تا 35درصد است بحران مالی و اقتصادی در آمریکا به حدی است که مردم ترجیع میدهند به جای خرید لباس و محصولات الکترونیکی درآمد خود را صرف خرید ما یحتاج ضروری کنند که این امر موجب کاهش 4 درصدی خرده فروشی شده است . هزینه های مصرفی دو سوم اقتصاد آمریکا را تشکیل میدهد میزان خرده فروشی ایالت متحده آمریکا به گزارش emarketer  131 میلیون دلار بوده است بر اساس این گزارش پیش بینی میشود که در سال 2013 این میزان به 189/3میلیون دلار برسد.
 
فصل 3 تجارت الکترونیک
فصل سوم درس تجارت الکترونیک
تجارت الکترونیک
 
درس تجارت الکترونیک
 
 


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 3,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
fasl3-tejarat-electronic_706312_1525.zip78k